Rybárska osada

Ubytovanie - Mobilný domček

Ak hľadáte súkromie, štýlové bývanie a samostatnosť v kuchyni, našli ste ideálnu kombináciu. Disponujeme dvomi mobilnými domčekmi s obytnou plochou takmer 32 m2, a z časti zastrešenou terasou so stolom a stoličkami. Maximálna kapacita jedného mobilného domčeka 4 osoby.

       Každý mobilný domček má spálňu s manželským dvoj lôžkom, izbu s dvomi oddelenými lôžkami a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou obytného priestoru je aj jedáleň s rohovou pohovkou, so stolom a stoličkami a TV. V kuchyni spojenej s jedálňou je plne vybavená kuchynská linka so zabudovaným plynovým sporákom, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a kanvicou.

       Kedykoľvek k dispozícii trávnatá plocha pre volejbal a futbal, vonkajšie ohnisko, detské ihrisko, trampolína, v letnej sezóne detský bazén, okrem toho bezpečné parkovanie priamo pri mobilnom domčeku, WiFi internet, rybárske prístrešky na brehu Liptovskej Mary, prírodná pláž, možnosť zapožičania rybárskeho motorového člnu, domáce zviera len po dohovore s majiteľom.Copyright © 2010-2022 JaF s.r.o. Všetky práva vyhradené.