Rybárska osada

Okolie a služby

Kúpanie:

Aquapark Tatralandia - v súčastnosti najväčší vodný park na Slovensku, Česku a Poľsku. Vzdialený 5 min. autom od Rybárskej osady.

Thermal park Bešeňová - otvorený 365 dní v roku. Vzdialený 10 min. autom od Rybárskej osady.

Vodná nádrž Liptovská Mara - sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou. Vzdialená 100 m od Rybárskej osady.

Turistika a kultúra:

Kvačianska dolina - Trasa prechádza rozhraním Chočských vrchov a Západných Tatier, vďaka čomu je krajinársky mimoriadne atraktívna. Vedie Vás romantickou Kvačianskou dolinou k starému mlynu i vyhliadkovým úsekom na spiatočnej ceste.

Prosiecka dolina - Vážení návštevníci – ak milujete prírodu, radi obdivujete krásy prírody a zaujíma Vás turistika v horách tak tento web je pozvaním pre Vás do Chočských vrchov Slovensko na Liptov - cieľ Prosiecka dolina.

Havránok - Návšteva pôvodného keltského osídlenia v múzeu vo voľnej prírode. Archeologická lokalita, našlo sa tu sídlisko z mladšej doby železnej (300-100 pred n.l.).

Svätý kríž - Drevený artikulárny kostol.

Demänovské jaskyne - Trasa vedie Demänovskou dolinou, najznámejšou a najnavštevovanejšou dolinou v Nízkych Tatrách. Sú 2 jaskyne, Demänovská Jaskyňa Slobody z celkovej dľžky 8400 m je sprístupnených 1800 m a Demänovská ľadová Jaskyňa - Jaskyňa je dlhá 1750 m, verejnosti je sprístupnených 650 m.

Lyžovanie:

Jasná Nízske tatry - Chopok - Najväčšie slovenské zimné stredisko. Lyžiarom je k dispozícii 14 vlekov, 7 sedačkových lanových dráh, 1 kabínková lanovka s celkovou kapacitou 19 300 osôb za hodinu. Stredisko je veľmi dobre vybavené stravovacími a športovými zariadeniami.

SKI Park Ružomberok - Lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. Od centra mesta je vzdialené asi 2 km. Vstupnou bránou do strediska je Hrabovo, odkiaľ vedie 8-miestna lanová dráha na Malinô Brdo.

Ostatné služby:

Bezplatné - internet, parkovanie v objekte, vonkajšie ohnisko, zapožičanie grilu, požičovňa bicyklov, drevo do krbu, stolný tenis, detské ihrisko, trampolíny, športové lopty, badminton, prírodná pláž, rybárske prístrešky, domáce zviera len po dohovore s majiteľom.

S poplatkom - možnosť masáží - masér príde po dohovore za Vami priamo do chaty.
Copyright © 2010-2022 JaF s.r.o. Všetky práva vyhradené.