Rybárska osada

Ubytovanie - Chata

Chaty Rybárska osada pozostávajú z 5 chatiek – dreveníc. Chatky majú k dispozícii prestrešenú terasu s posedením a grilom. Chatka má na prízemí malú vstupnú chodbu, ďalej plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou a rýchlo varnou kanvicou, jedálenský stôl a obývací priestor s krbom a TV. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

       Na poschodí sa nachádzajú 3 izby(manželské postele), z toho 2 dvojlôžkové a 1 štvorlôžková izba. Na poschodí sa nachádza aj druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Maximálna kapacita chaty je 8 osôb. Dve kúpeľne poskytujú dostatočný komfort. Chata má elektrické kúrenie a v prípade jesennej a zimnej sezóny je možné využívať krb na tuhé palivo.

        Kedykoľvek k dispozícii trávnatá plocha pre volejbal a futbal, vonkajšie ohnisko, detské ihrisko, trampolína, v letnej sezóne detský bazén, okrem toho bezpečné parkovanie priamo pri chatách, palivo na ohnisko a do krbu, WiFi internet, rybárske prístrešky na brehu Liptovskej Mary, prírodná pláž, možnosť zapožičania rybárskeho motorového člnu, domáce zviera len po dohovore s majiteľom.Copyright © 2010-2023 JaF s.r.o. Všetky práva vyhradené.